Kuidas kiusata uut naiivset laevatöötajat?

Follow my blog with Bloglovin

1. Öelge talle, et kell, mida te tilistate kui tippi jäetakse, on “jõhvikakell”, mis tähendab seda et selle tilistamise peale tuleb sul KOHE kohale joosta, jättes kõik oma toimetused pooleli, sest teil on midagi VÄGA-VÄGA vaja. Ja siis tilistage seda hästi palju, öeldes et te lihtsalt checkisite, kui kiire reaktsiooniga sa oled.

2. Rääkige talle, et kuna laevas on väga palju vaja vett – vannitubade, wc’de, restoranide-baaride, sprinklerite ja muude asjade jaoks, pole võimalik seda vett laevas kõike hoida ja see on seal korduvkasutuses, ehk siis lastakse läbi igasuguste filtrite ja asjade jälle ringlusesse. Ja vahel pumbatakse vett ka merest. Sool MESS’i lauale tuleb sealt samast filtritest, kuhu see sool on siis kinni jäänud, kui puhas vesi on läbi läinud.

3. Kui ta küsib, mis toimub päästepaadiõppusel, öelge, et ta peab täpselt meelde jätma, kuidas seda alla lasta, sest pärast tuleb eksam. Ja päästepaadiga tuleb alla merele laskuda, sellega merele minema ja igaüks peab näitama oma aerutamisoskusi.

4. Teata talle, et nüüd tuleb teha jäämasina inventuur – lugeda üle jääkuubikud ja kaaluda purujää.
5. Peale õppust saada ta kapteni juurde (kui teda pole sillas, siis tema kajuti ukse taha) demostreerima, kuidas panna selga päästevesti ja kirjeldada oma tegevust.
6. Peale töö lõppu saada ta vanembaarmani juurde, et teatada et töö on tehtud ja küsida, kas ta võib nüüd magama minna.
7. Kui ta kassat õpib, palu tal üles otsida molotovi kokteil ja kokteiliraamatust selle retsept.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga