PULMAJUTUD: Mida lähemale see päev jõuab, seda suurem on paanika

Ma ausõna arvasin, et minust ei saa bridezillat ja ma ei hakka mingite pisiasjade pärast hullu panema. Aga just need pisiasjad ongi need, mis mind praegu täiega endast välja ajavad. Mind ajab täiesti hulluks see, et ma ei tea, mida ma tahan!! (ja mehel on lihtsalt savi :D)

Kõik suuremad asjad ja teenusepakkujad on paigas, nagu ma juba enne olen ka kirjutanud ja kuna jäänud on veel vaid 4 kuud, siis on viimane aeg mõelda sellistele detailidele, nagu külalisteraamat, meened, kingitused vanematele, nime ära saatmine/kinkimine.

  1. Külalisteraamat. Mis kujul see teha, kui fotoboxi ega polaroidiaparaati ei tule, aga tahaks ikka midagi erilist?
  2. Tänapäeva pulmades on just hästi levinud need fotoboxid, võlupeeglid ja polaroidid, aga kas see on nii must have?
  3. Videograaf. Jah või ei? Hästi paljud paarid on kahetsenud seda, et videograafi ei võtnud, aga me ei tunne kuidagi üldse sellist tunnet, et peaks selle alla raha panema..
  4. Nime ära saatmine. Veekokku viskamine ei tundu kuidagi mu teema olevat, laternad on big no-no.
  5. Ametisildid. Neid ei saa loomulikult enne teha, kui ametid välja mõeldud on, aga tahaks midagi ilusat, naturaalset, mitte nõelaga kinnitatavat, sest ei taha kellegi riideid ära rikkuda. Ideid?

 

Veel on puudu sõrmused (tegija on olemas ja tulevad oma kullast, lihtsalt millalgi vaja ära teha), pulmaauto (idee on olemas, mida tahaks, lihtsalt pole viitsinud kellegagi ühendust võtta) ja riided nii mulle kui mehele.

Pärast viimast postitust oleme leidnud tseremooniamuusiku, MUA, küünalde ja pokaalide tegija ja jõudsin otsusele, et teen magusalaua ja tordi ise. Mis sest, et paljud seda ideed maha tegid, minu jaoks tundus see siiski ainuõige otsusena! 🙂

Ükspäev tellisin veel alist hunniku igasugu juukseehteid.. lihtsalt igaks juhuks, et siis on valikut vähemalt. Juuubee ratsionaalne, võiks ikka enne välja mõelda, mida tahta. No ma ju räägin, täitsa hulluks ajab see pulmapidamine juba!

Üks küsimus on suurele ringile ka:

Mida arvate sellest, kui mees enne pulmi kleiti näeb? Ma tean, et see on ebausklike õudusunenägu, aga mina isiklikult ei kujuta ette, et ma üldse mehelt ei küsi arvamust enne kleidi äraostmist, mis siis kui talle see üldse ei meeldi.. Ma võin ju salongist pilte saata, ei pea talle kodus poseerima sellega kohe 😀 

bridezilla.jpgHoiame nüüd kõik pöialt, et see ei ole meie tulevik.. 

1 comment
  1. Külalisteraamatule leidsime meie vahva alternatiivi Mäerand Grupi e-poest ehk puidust südameke.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga