Me lükkasime pulmad edasi :(

Tänks teile, kes te aeg-ajalt mulle meelde tuletate, et kuule.. maksa veebimajutuse arve ära, sul blogi jälle kinni ja miks sa ometi ei kirjuta?

No ma siis kirjutan. Meie elu on hetkel ikka kardinaalselt pea peale keeratud. Keegi oleks võinud poolteist aastat tagasi öelda, et ärge venitage pulmade pidamisega vaid tehke ruttu ära, sest mingi viirus tuleb ja keerab casually kogu maailmale s***a, aga noh jah, kes meist teadis..

Lihtsalt ma ootasin niiiiiii kaua, juba väikse tüdrukuna unistasin oma pulmadest ja Intsuga kohtudes teadsin kohe, et see on inimene, kes on minu tulevik. Siis pidin veel 4 aastat ootama, et ometi sõrmus ka sõrme saada ja nüüd, kui meie elu ilusaim päev oli peaaegu käes, lendas ikka kõik vastu taevast :(.

Algul olime väga optimistlikud, et mai lõpuks ikka ju olukord normaliseerub, aga mõned nädalad tagasi hakkasime mõtlema, et äkki ikka tuleb vaikselt plaan B endale tekitada. Rääkisime kõigi teenusepakkujatega ja uskumatul kombel oli üks kuupäev kõigil vaba – 26.september. Vedas, et meil kuupäevadega mingit suhet ei ole, nii esialgne 22.mai kui 26.september olid täiesti suvaliselt valitud. Pulmaisa soovitas ka enda poolt pigem edasi lükata, sest isegi kui mai lõpus peaks lootust olema, siis praegu, kus peaks tegema viimaseid ettevalmistusi ja kohtumisi, pole see kahjuks võimalik. Nii palju on veel tegemata. Fotograaf lohutas, et sügisel on superilus pildistada. Pulmakorraldaja kiitis, et asja mõistusega võtame.

Samas on natuke hea ka, võitsime natuke aega juurde, et nt talu juures (tseremooniakoht) kõike ilusamaks teha ja noh, raha koguda, sest eelarve on meil ikka päris lappesse läinud.. üks kord elus, you know?

Positiivne on veel see, et meil polnud mitte ühelgi asjal graveeringuid peale Aliexpressist tellitud sõrmustekarbikese (4€), sõrmusteni polnudki veel jõudnud. Muide, ma ei tea, kas ma olen kirjutanud, aga sõrmused laseme teha enda kullast (sinna annetasid kulda minu ema, vanaema, kadunud vanaisa ja Intsu ema ja vanaema – päris korralik kangike sai nendest kokku sulatatud), kuidagi armas mõte nii paljude enda lähedaste kulda enda sõrmes abielusõrmustena edasi kanda. Ja sõrmused saame kullassepa juures tema juhendamisel ise teha, how cool is that?

Üritame võtta asja mõistusega ja mitte väga kurvastada, sest ega me ainukesed sellises olukorras ei ole ja midagi ju otseselt raisku ei läinud, kõik sai ilusti edasi lükata, aga südames on ikka natuke kurb olla.

Kes veel samas olukorras? Rääkige kaasa, kellel mis kuupäeval pulmad olid/olema pidid ja mis tegite? Kuidas tuju on? Tean, et paljud teevad praegu kahekesi ikka registreerimise ära ja lükkavad peo edasi, aga see ei tundu kuidagi meielik, tahaks ikka samal ajal. 🙂 

6 comments
 1. Seda, et pulmi lapsepõlvest saadik ootad, tean isegi, barbidel olid meil alatihti pulmapeod 😄 Ainult, et lapsepõlves vist unistasid Jaagup Kreemist palju kui ma ei eksid 😀

  Tegelikult tahtsin lihtsalt öelda, et ju siis pidi nii minema ja kuna ma ju ikkagi Sind kogu aeg jälginud olen, siis elan Teile ikka kaasa ja ma arvan, et see septembri lõpp on ka kindlati omamoodi maagiline aeg 😊
  Edu ja jaksu Teile! 😊

  1. Hea mälu sul 😂 Jaagup Kreem on siiamaani teine valik (Kristjan Kasearuga suht samal pulgal).
   Aga aitäh sulle! Usun ka, et september on tegelikult megailus ja tõesti, kui nii pidi minema, siis ju pidi 😃

   1. Haha ma mäletan ka seda Jaagup Kreemi armastust 😀 megakurb ikka, et pidite edasi lükkama kuna sa olid seda ju nii kaua oodanud! Aga samas tuleb mõelda positiivselt ja iga asi on millegi jaoks hea ka. Ega armastus vahepeal otsa ei saa paari kuuga 😉 see sõrmuste ise tegemise mõte on ka nii lahe!! Ma igal juhul elan kaasa teile ja ootan pikisilmi, et saaks lõpuks teie pulma tulla! ❤️

    1. Muidugi ei saa armastus otsa, läheb ainult suuremaks ❤️ aga kortsud näos ka suuremaks ja hallid juuksekarvad arvukamaks 😂

 2. Kahju, et sedasi, aga nagu sa isegi ütlesid – kasutate seda aega selleks, et pärast veelgi ägedamad pulmad korraldada 🙂
  Ma mõtlesin ka, et saadakse ju 35 vaid üks kord elus. Ma pole kunagi ühtegi pidu nii suurelt korraldanud iseendale. Ööbimisega majutuskoht koos söögiga, bänd, juuksur jne. Meisterdasin ise suht uhked kutsed (üks saajatest ütles, et nagu pulma kutsutaks, nii uhked olid 😂). 11.aprill pidi mu pidu toimuma ja ilmselgelt seda ei toimunud. Jätsingi täitsa ära.. Kurb küll, aga no mis teha..

  1. Oiii, kui kurb! Meil jah vähemalt võimalus kõik edasi lükata, aga täitsa ära jätta kaua oodatud ja planeeritud pidu on ikka täitsa kohutav!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga