Aiahullus

Mulle kaevati juba umbes kuu aega tagasi aiamaa valmis, aga kuna kõik nädalad olid nii meeletult töised, siis ei jõudnud kuidagi sinnani, et asi kätte võtta ja maatükk (mis annab pisut põllu mõõtu välja :D) kasvas täiesti rohtu ja naati täis.

Eelmise nädalaga said aga suursündmused kõik ära tähistatud ja ootasin põnevusega kohe, et saaks lõpuks ometi näpud mulda pista. Ma kujutan ette, kuidas kõik aiaprofid nüüd omaette itsitavad mu pilte vaadates, aga no ma olen niii-nii õnnelik. Oi, mis ma kõik endale sinna maha panin. Basiilikud, herned, till, petersell, koriander, paprika, cayenne pipar, tomat, redised, porgand, peet.. isegi ühe mustsõstrapõõsa, mis suht suvalises kohas kasvas, kõrvaldasin aeda ära. Ma arvan, et ma ei ole hiljaks ka jäänud, sest alles suht hiljuti olid ju veel öökülmad tegelikult. Nüüd ei pea vähemalt selle pärast enam muretsema.

Processed with VSCO with f2 preset
Minu armas maatükike enne seda, kui tööga pihta hakkasin

Egas midagi. Võtsime adra ja nii, nagu vanad eestlased ikka, hakkasime suure hooga pihta, et teeme kohe terve lapikese ära, aga no minge, see pole üldse nii kerge. Ma pole ju mingi hobune. Videoklippi sellest näeb minu blogi facebooki lehelt, siit.

Processed with VSCO with f2 preset
Herned ja porgandid said endale katteloorid ka peale, nii, nagu vanaema telefonis juhendas. 

Processed with VSCO with f2 preset
Ei saanud poes mööda minna paprika ja Cayenne pipra taimedest. Vaatame, kas annavad saaki ka. 🙂 

Processed with VSCO with f2 preset
Juhuuu, meil on nüüd vesi majas. See vidin on ikka geniaalne leiutis, ma pole kunagi varem tundnud, et see nii mugav lahendus on.. aga näete, elu õpetab 🙂 

Processed with VSCO with f2 preset
Sponsoreerige meid söögilauaga, palun! 😀 

Tegelikult see maaelu õpetab ikka täiega pisikestest asjadest rõõmu tundma. Kasvõi meie “söögilaud” – mis sest, et suvalistest asjadest kokku pandud, aga kõik on meie oma! See tunne, kui saad lõõskava päikese käes enda koduhoovis aiatööde vahele grillida, süüa ja vahepeal ka käsi pesta, on amazing! Miski ei ole enam iseenesestmõistetav.. 🙂

Ja lõppu minu autoportree. Vedru on antenniks, et universumist ikka kõige ägedamaid ideid kinni püüda!

Processed with VSCO with f2 preset

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga