Thanks for nothing, rug.ee!

Meil oli juba mõnda aega plaanis kohvikus toolid välja vahetada, et üldmulje oleks ühtlasem ja eks vanad toolid olid juba aegu ka näinud. Mulle oli selge, milliseid toole ma tahan ja ühel päeval jäigi RUGi reklaamlehes silma sooduspakkumine just sellistele toolidele, nagu mina tahtsin.

Kirjutasin kohe Tartu esindusele, et kas saaks toolid sinna tellida ja kui kaua see aega võtab. Sain kiire vastuse, et saab ikka, tellivad kohe ära, kui arve makstud ja tarne 1-5 päeva. See tundus väga paljutõotav, sest tulemas oli kohvikute ja restoranidenädal ja uute toolidega oleks ilme kohe uhkem olnud. Niisiis maksin arve ära ja jäin ootama.

Kohvikutenädala nädalavahetuseks neid paraku ei saabunud ja nii sai sinna helistatud, et millal toole oodata on. Lubati, et kolmapäeva õhtuks on kohal. Mõtlesime, et no selge. Kolmapäeval oli meil plaanis Tallinna ka minna ja oleks ideeliselt saanud nad sealt ise ära otsida, aga kuna oli juba Tartusse tellitud, ei hakanud asja segaseks ajama.

Neljapäeval läks elukaaslane Tartusse neile järgi ja üllatusüllatus – toolide asemel sai hoopis peatäie sõimu. Need olid küll kolmapäeval kohale jõudnud, aga musta värvi asemel valged ja tädi häiris väga, et mis mõttes te lihtsalt niimoodi kohale ilmute, kes teile ütles, et toolid kohal on? Kuigi ta tõenäoliselt ise saatis selle e-maili. Ei ühtegi vabandust, mitte midagi, kuigi inimene sõitis Võrust kaubikuga niisama kohale.

Lubati, et ehk homseks (ehk siis reedeks) tulevad ehk kohale (ma ei saa aru, mis siis siiani nii kaua aega võttis, kui need Tallinnas laos olemas olid) ja reedene päev kulges meil terve päeva telefoni otsas, et uurida, kas saab, kas nüüd on kohal, millal jõuavad. Algselt pakuti veel “lahkesti” 20€ eest transporti Võrumaale. No ma ei tea, kui meie oleme juba ühe korra transpordivahendiga tühja otsa nende pärast sõitnud, siis on ikka paras jultumus veel lisa transporditasu nõuda.

Reedel sai aga selgeks, et mingit transporti nende poolt oodata ei ole ei sel päeval, järgmisel ega ka ülejärgmisel päeval ja võib-olla saab esmaspäevaks. Aga reede õhtuks need siiski Tartusse jõudsid ja mu elukaaslane andis alla, sõitis teist korda ise Tartusse, kus ootas teda inimene, kes esimest korda olukorra pärast vabandas, arvas et see on väga kahetsusväärne ja ta kindlasti uurib, mis värk sellega oli, et nende töötaja nii inetult käitus. Muidu polekski ju probleeme olnud, sest asju ikka juhtub, aga no andke siis kliendile teada, pakkuge omaltpoolt mingit lahendust, VABANDAGE, mis on elementaarne.

Ma ootasin selle postitusega mitu nädalat, sest jäi mulje, justkui oleks firma poolt veel asjale siiski mingit lahendust oodata, aga kuna seda ei tulnud, fb ega instagrami lehte neil pole ja reviewsid kuskile jätta ei saa, pean loo teistele hoiatuseks siia üles panema, sest ma ei ole kahjuks sugugi ainuke, kellel nendega korralikult tegemist on olnud.

Ja toolid.. noh, saan aru küll, miks nii odavad olid. Kvaliteet kahjuks kriitikat ei kannata ja tänapäeval ei kõlba nende pakendusviis ka kahjuks mitte kuhugi. Eraldi kile iga jala ümber, selle peal veel vahurõngas, iga tooli mutrid ja poldid koos võtmega eraldi kilekotikeses ja istmeosa veel eraldi kilekotis. Kogu seda kilematerjali tuli mitu prügikastitäit ikka. Selline pakendamine võiks küll juba minevik olla 🙁

4 comments
  1. Klassika. Minul ka RUG-iga ainult halvad kogemused. Ostsime kummuti ja kui saabus valesti puuritud tüübliaukude ja VEREPLEKKIDEGA toode, siis sõimati hoopis meid idiootideks. Seda konkreetselt Tallinna lao töötajate poolt. Väga ebameeldiv kogemus.

    1. Appi!!! Ju siis nende suhtumine klientidesse ongi selline 🙁 makes sense, miks neil sotsiaalmeedia lehekülgi pole.. pettunud kliente ilmselt liiga palju.

  2. RUG iga kogemus jääb päris ammusesse aega aga on ka negatiivne. Tellisin ka toolid. Kolm nädalat ootasime ja suhtlesime iga kord lubati homme. Et Rakverest toovad ära. Lõpuks anti teada, et neil on vaid neli tooli. Tellitud sai 6. Kuna nelja tooliga meil midagi teha polnud, loobusime. Aga kõik see oli nii ajuvaba ja närvesööv. Oli neil tõesti raske kohe öelda, et neil polegi neid pagana toole. Nüüd käin neist suure kaarega mööda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga