Aasta ehitaja.. mitmel rindel korraga

Lisaks sellele, et meil see taluvärk pooleli on, on mul ka muus elus igapäevaselt käsil igasugu põnevaid ja vähempõnevaid projekte. Näiteks..

Vahel tellin Hiinast igasugu asju. Peamiselt küpsetamistarvikuid, mille hindu ei saa tõesti siinsetega võrreldagi. Siis näiteks ehteid, sest ma olen kohutav kõrvarõngaste kaotaja. Hiljuti avastasin enda jaoks lauamängud ja tellisin endale Twisteri. Palun väga:

IMG_6713

Nädala alguses värvisime kohviku köögis põrandat. No et oleks ikka nõuetele vastav, pestav ja puhastatav põrand. Värvimine oli iseenesest lihtne ja käis kiirelt, aga see betoonpõranda puhastamine, sellega nägime ikka pühapäeval päris korralikult vaeva. Nüüd on see tehtud. Juhiks tähelepanu pildil värvipurgi kaanele, mis ilusti aknalaual passib pärast värvi pealekandmist. No ma ikka oskan. 😀

IMG_6651

Oja Talu seisukord on hetkel vot täpselt selline. Ei ole tube, ei ole seinu, põrandaid, lagesid ja isegi ahju. Lihtsalt üks tühi, armetu karp. Oskaks ometi kuskilt otsast pihta hakata. Vähemalt mu potipõllumajandus seal hakkab ilmet võtma juba, petersell, rukola ja piparmünt on oma pead mullast välja pistnud. Tahaks kasvuhoonet ja luba naaberpõllumehelt, et ta oma maast natukene meile loovutab, siis paneks viljapuuaia ka püsti juba. Oleks nagu rohkem põhjust seal olla ja töö läheks ka kindlasti niiviisi kiiremini.

IMG_6714

Ja nüüd tuleb aplausikoht, me ei pea enam elutoa põrandal magama!! Saime lõpuks magamistuppa põranda pandud. Nüüd veel liistud ka ja näeb täitsa toa moodi välja. Kahjuks on tapeetija ikka väga praaki tööd tootnud, selline tunne, et kisu või tapeet seinast, aga ausõna ei taha seda kõike uuesti teha. 🙁 Õnneks tuleb umbes 1/3 toa ulatuses mulle walk in garderoob (kui keegi selle kunagi valmis viitsib ehitada :D) ja kõik eriti koledad tapeedikohad katame vist fotodega ära. Tõenäoliselt selle korteri tulevased elanikud sellest lahendusest just kõige suuremas vaimustuses pole, aga noh, ongi rohkem motti neil enda nägu kodu ümber teha, me ise oleme igasuguste selliste asjade suhtes üsna leplikud, või õigem oleks siis öelda VÄGA leplikud, sest vastasel juhul me ei oleks maganud septembrist saati elutoa põrandal. 🙂

IMG_6724Peremees Murri vaatas enne tööde alustamist kõik üle, kas on ikka nõuetekohane..

IMG_6739Lõpuks ometi sai tehtud!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga