issanda loomaaed on ikka nii kirju..

..aka meiega ikka juhtub!

See nädalavahetus oli üldiselt üsna selline kaootiline – panime laupäeval korraga välja 2 rändbaari meeskonda ja seetõttu oli pühapäeva hommik väga uimasevõitu. Istusime kohviku kõrval teenindajaga ja ootasime kokka, kelle käes võtmed olid, ja järsku sõitis ette üks auto. Mees autost küsis, kas oleme juba avatud, vastasime, et 10 minuti pärast avame.

Umbes 15 minuti pärast istusime juba kolmekesi väljas, uksed olid avatud ja sama auto tuli tagasi. Teenindaja läks sisse, meie jäime veel välja istuma. Natukese aja pärast tuli ta õue tagasi ja ütles, et meil on väga veider klient. Küsisime, et mis tal siis viga? Vastuseks saime, et ta on paljas. Küsisime täpsustamiseks mitu korda veel üle, et kas päris päris paljas? Nagu fully naked? JEP. Istub ja joob kohvi rahulikult.

Jõi siis paari minutiga kohvi ära, sõitis minema ja me üritasime mitte sellele väga enam mõelda. Mina tulin koju, äratasin mehe üles ja ütlesin et kuule, vaata turvakaamera salvestust palun, meil käis mingi liputaja vist kohvikus. Ja oh boyyy, mis sealt pildi pealt välja tuli. Ei olnud ta midagi niisama paljas. Sel ajal, kui teenindaja selja keeras ja talle kohvi tegi, käisid tema käed letitaga väga agaralt. Samamoodi ka siis, kui ta jalutas akna juurde ja vaatas meid väljas istumas.

Kindlasti on paljudel nüüd küsimus, et miks üldse sellist inimest teenindati? Aga samas, mida sa ise sellises olukorras, šokiseisundis, teeksid? Segaseid inimesi ju ka ette ei tea, pärast muutub veel agressiivseks, kui minema saadad..

Jääb vaid üle õnne tänada, et teisi kliente parasjagu ringi ei liikunud ja ta kiirelt minema läks.

Igaljuhul politseisse said kaamerasalvestised edastatud, loodetavasti tuvastavad isiku ära ja isegi, kui talle midagi teha ei saa (seadused vist kahjuks meil Eestis sellised), siis vähemalt jääb märk maha.

Ja minu üleskutse: PALUN, ÄRGE LIPUTAGE!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga