To do list: Köögi eri

Alati töövahetuse ajal tuleb mul nii palju mõtteid ja inspiratsiooni, mille küpsetamine kodus vabal vahetusel ette võtta. Kahjuks on need ideed aga koju jõudes miskipärast peast pühitud, seega mõtlesin, et kirjutan need siia üles. Kõik pildid siin postituses on internetist, sest omi lihtsalt veel ei ole. 🙂

 1. Kevadrullid
  vegan-spring-rolls-2.jpg
  Ma ei tea küll, mis vahe on sellel õhukesel ümbris”paberil” ja sellel paksemal, mis paistab nagu frititud olevat, aga kavatsen selle kindlasti enne katsetamist välja uurida. Tundub, et see õhem on vist mõeldud värske salatiga ja pigem veganvariandiks, teine aga lihaga soojaks küpsetatud suupisteks.
 2. Suhkrukattega fancym ja ilusam tort
  decorative_cake
  Seda muidugi juhul, kui on mõni üritus, kuhu sellisega minna. Sest niisama mul pole ilmselgelt kellelegi seda sisse sööta. Aliexpressist peaks ka olema teel posu igasugu tarvikuid, mida tordikaunistamiseks vaja läheb.
 3. Vegan cheddar juustdsc_0020
  Selle retsepti leidsin eile Sandra Vungi Vegan blogist ja ei ole siiamaani sellele mõtlemist suutnud lõpetada. Lubatakse, et see juust ka riivituna näiteks pitsa peal täitsa sulab. Tundub absurdselt lihtne asi, mida valmistada, nii et ootan-ootan-ootan, et oma kööki saaks!
 4. Leib/pannileib
  See ilmselt pilti ei vaja, inspiratsioon selleks Eesti Parima Pagari saatest. Eriti tahaks ära proovida pannileiva, aga leian, et ka leiba peaks olema võimeline iga korralik Eesti perenaine valmistama.
 5. Chocolate chip cookies
  2ea0aafc-2942-4134-947f-847c043411ae
  Tegelikult olen need juba ära proovinud ja enda üllatuseks tulid need täitsa välja ka. Aga kuna ma neid tookord pildile ei püüdnud, siis ma samahästi, kui et ei teinud neid. NALII. Tegelikult on need lihtsalt nii head, et miks mitte üle pika aja uuesti ette võtta..
 6. Sõõrikud
  33564-Donuts-
  Inspiratsioon Masterchefist. Arvasin, et nende tegemiseks on igasugu special vorme ja asju vaja, aga vist tegelikult ei olegi. Ja kes ei armastaks sõõrikuid, eriti moositäidisega? Nommm.. Nendele ei oleks just raske sööjaid leida.
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga