Ship your enemies glitter ja aliexpressi panged

Mõnda aega tagasi juba saatis Marion mulle sellise lehekülje lingi, kust saab oma vaenlastele glitterpulbrit ümbrikuga saata 😀 Siis oli see saatmine seal lehel peatatud, sest ootamatu avaliku huvi tõttu ei tulnud omanik lihtsalt sellega toime enam, aga täna nägin uudist, et ta sai selle lehe maha müüdud 85 000 doltsiga (!) ja nüüd see on jälle töös. Tahaks nii väga näha, kuidas see ümbriku sisu tehtud on ja siit ka küsimus, keegi vabatahtlikult mu enemyks ei taha hakata? 😀
Ja nüüd ootan selliseid kommentaare:
hunger-games-volunteer
http://www.shipyourenemiesglitter.com/
Ja teise asjana tuli mul ka lõpuks aliexpressist tellimisega kena pang ära.. no riideid tellides on olnud varem nii, et suurus on mööda, aga no seekordne viga oli ikka next level 😀 Nimelt tellisin Iphone taguse kirjaga “Keep calm and have a beer” ja vastu sain sellise:
omg
See oli täiesti sellise sõnumiga, et omad vitsad peksavad.. ei tasu alis shopates hulluks minna. Võru postkontori töötajad vist vihkavad mind juba, sest miskipärast on nad alati nii tüdinud näoga, kui ma sisse astun ja pakke nõudma hakkan. Täna näiteks ootas mind 7 (!) pakki. Aga need olid ka viimased, nüüd on kõik kohal peale näomaskide, mille keegi Tamara Narvas välja võtnud on jälgimiskoodi järgi otsides vähemalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga