Pulmajuttu

Täna sõbrannaga kohvikus istudes tuli teemaks, et noooh, palju sul juba pulmadest planeeritud on. Suur oli ta üllatus, kui ma vastasin, et põhimõtteliselt mitte midagi. Ma olen alati täiega oodanud abiellumist ja pulmaplaneerimist ja nüüd ei saa sellega üldse kuidagi vedama peale esimest suurt hurraad ja külaliste nimekirja tegemist. Kellelgi veel nii olnud? 😀

Muidugi eks siin mängib see ka rolli, et pulmadeni on aega veel üle aasta (eile panime just kuupäeva lõpuks paika <3) ja positiivne on see, et vähemalt raha kõrvale panemisega oleme alustanud. Broneeritud on ka pulmapaik ja see sisaldab endas ka toitlustust, ööbimist ja tseremooniakohta, nii et võiks öelda, et tegelikult on ju pool juba paigas. Tõenäoliselt on välja valitud ka pulmaisa. Me teame, kes meile meeldiks, aga ei saa ju enne kindel olla, kui oleme temaga kokku saanud ja asju arutanud. Bänd on ka vähemalt mõtteis välja valitud.

Ma ei muretse eriti selliste pisiasjade pärast, nagu dekoratsioonid, kutsed, tort, meened külalistele ja muu pudipadi, aga kuidas ma valin fotograafi? Või videograafi.. kust leida see õige hinna-kvaliteedi suhe?
Image result for lace sleeves wedding dress

Pulmakleidiks olen mõelnud praegu sellist stiili, aga ega ma tegelikult ei tea, milline kleit sobida võiks ja kuna ma olen oma kaalulangetusega alles poole peal (10 läind, 10 veel, ugh :D), siis ei ole hetkel mõtet proovima ka minna. Samas võiks.. seda osa ma ootan vist kõige rohkem üldse.

Üldiseks stiiliks jääb ilmselt rustic. Mis sest, et see praegu nii moes on ja kõik pulmad enamvähem sellised, aga ma ei kujutaks ette meie puhul midagi muud. Õnneks ei ole seal peokohas vaja palju vaeva dekoreerimisega näha, sest see on niisamagi juba super 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga