Podcastidest

Image result for podcast meme

Umbes pool aastat tagasi ei arvanud ma podcastidest veel midagi. Ma ei saanud aru, miks keegi peaks kuulama teisi inimesi omavahel mingitest lambistest asjadest rääkimas ja mille poolest see tavalisest raadiosaatest erineb. Ja siis tuli detsember..

Detsembris oli mul hääästi palju väga monotoonset tööd ehk piparkookide kaunistamist. See ei ole tegelikult üldse meeldiv tegevus, sest keha on koguaeg sundasendis ja käsi pinges. Ja kui teha seda päevad läbi ikka tunde järjest, siis kuula sa kui head muusikat tahes, aga ikka viskab mingil hetkel üle.

Siis otsustasingi podcastidele võimaluse anda ja esimeseks, keda kuulama hakkasin, sai Tissident. Hea, et sellest alustasin, mõnus, lihtne ja väga relatable kuulamine. Tissidendi osad, nii palju kui neid tolleks hetkeks oli, said ikka väga kiirelt läbi kuulatud.

Järgmiseks võtsin ette Tussisööjad, kuulasin paar osa, mõtlesin et appi, sellist jama on ikka raske kommenteerida, aga kuulasin ikka edasi 😀 Läks veel mõni osa mööda ja no enam edasi ei suutnud.. ma ei ole väga konservatiivne aga isegi minu jaoks oli pisut too much. 

Jätkasin hoopis Herilasepesaga, ka täitsa tore kuulamine, kuigi avastan end tihtipeale jõusaalijutte edasi kerimas. Kes relateb? 

Nüüd olen jõudnud Unejuttudeni. Need 2 toredat tüdrukut hoiavad auga teist kohta mu tagasihoidlikus kuulatud podcastide listis. Ma fännan ise täiega igasugu õuduslugusid ja krimidokumentaale, investigation discovery channel on parim! Ja nende lood on nii põnevad, kuigi mnjah, unejutuks kuulata siiski ei soovitaks.

Tissident aga ilmselt on siiski kõige suuremaks mõjutajaks olnud. Need teemad, millest seal räägitakse, on ikka ülitähtsad. Olen isegi sinna ühe kirja saatnud ja no parim hetk oli see, kui endale robottolmuimeja eest pulmafotograafi sebisin. Mu arust väga hea diil 😀

Kas teie kuulate podcaste? Kui jah, siis milliseid?
Soovitage mulle veel midagi, mida kuulata. Võib-olla midagi pisut harivamat. Mingi ehitus for dummies? Võib vabalt ingliskeelne olla. 🙂 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga