Kui üritad olla organiseeritum, aga välja kukub nii, nagu alati..

Üks minu uue aasta lubadustest on olla organiseeritum ja planeerida oma aega paremini. See tähendab – mõelda ette ja teha korralikke päevaplaane võrreldes tavapärase kaosega.
Eile tuli see ikka väga hästi välja, ma olin ise ka üllatunud, et ühe päeva sisse nii palju produktiivsust ära mahtus. Hommikul tellimustort, siis läksin sõbranna tööjuurde solli, jutustasin seal veel tunnikese ja siis suundusin spordikeskuse kuukaarti soetama. Siis koju, lõunasööki valmistama, paar tundi puhkust ja trenni. Koduteel käisin poest läbi, et pildistada koolitöö jaoks pakendeid (kahjuks sai telefoni aku tühjaks :D), laadisin kodus telefoni veits ja poodi tagasi, pildistasin pakendid, ostsin õhtusöögi materjali, kodus tegin süüa, kirjutasin valmis uurimistöö kondiitritoodete pakendamisests ja sain veel magama ka nii normaalsel ajal, et täna kell 5 ärkamine tundus peaaegu mõistlik..
Kell 5 ärgata oli üsna okei, kuna eile sai valmis pandud lausa vesi veekeetjasse ja kohv kannu, samuti hommikusöök karpi 😀 Ma ei ole üldse hommikuinimene, seega püüdsin endale asja võimalikult lihtsalt tegema. Plaan oli 6sele bussile jõuda, et 7ks koolis olla. Aga 6.00 buss enam ei käi!! Ehk siis mul on 3 võimalust – kas hakata käima 4.45 bussiga, 6.30 bussiga ja jääda endise poole tunni jooksul tervelt tund hiljaks või hakata ühikas ööbima..
Paar kuud veel, ainult paar kuud 😀

4 comments
 1. Tsau! Ma pole nii ammu sulle midagi kirjutanud, kuigi ma olen lugenud küll.. ja instas vaadanud. Olen ka seal Teeme koos 2018 grupis, kuigi eelmisel nädalal feilisin täiega 🙁
  Otustasin selleks nädalaks paremini ett valmistada end, otsisin juba retseptegi ja asju (seoses sellega, kas selle overnight oats puhul panen lihtsalt kõik asjad kaussi õhtul.. ja kausi kuhu, külmkappi? 😀 ) aga täna hommikul poodi minnes ei saanud ma mandlipiima, ja seda kastet ka mitte.. kuigi see oli mul isegi meeles! Aga ma ei anna alla, lähen extra sellepärast veelkord poodi! Homme plaanis see veganpäev kirja saada.
  Mul on kooli lõpuni isegi vähem kui paar kuud.. 29.01 on koolieksam ja 5.02 on erialaeksam ja siis.. siis ongi kõik.

  1. Jee! Nii tore et alles oled 😀
   Overnight oatsi kausi paned ikka külmkappi jah 🙂 Ma olen nii õnnelik et nad selle veganpäeva sinna väljakutsesse panid. Algul oli ikka palju vingumist, aga nüüd tundub, et ollakse ikka õhinas ja kindlasti on see paljudele väga avardav kogemus.
   Aga edu sulle kooli lõpetamisega, tahaks ka nii väga juba nii kaugel olla 😀 Aga samas on mul praegu aega vähemalt normaalsesse kleidisuurusesse kahaneda..

 2. Tänks, et kleiditeema tõstatasid! Mul pole üldse aega enam ju! *paanika*
  Käisin eile veelkord poes – tahtsin mandlijooki osta. Olen ennegi mõelnud, et võiks sellega proovida kohvi juua, sest mandlimaitse mulle meeldib ja kiidavad, et hullult hea kohv tuleb sellega. Aga no ei ole julenud osta, et äkki ei maitse ja siis ei oska seda kuskil kasutada ja pean minema viskama. Veganpäev challenge’s oli ideaalne võimalus minu soovi täitmiseks ja konsum oli just sellele mandlijoogile soodustuse ka teinud ja loomulikult oli see otsas siis ju! Kookosejook riisiga kõlas kuidagi võõristavalt ja tavalist sojajooki ma ka ei tahtnud. Leidsin siis miskise taimse koore. Kirjas oli, et sobib kasutamiseks köögikoore asemel. Köögikoorega ma olen kohvi joonud rohkem kui ühel korral, mul ema joobki sellega ja arvasin, et on OK. Tegelikkuses oli see palju paksem ja algul tõmbas klimpi nagu halvaksläinud piim, õnneks peale segamist lahustus ära ilusasti aga no see maitse! Uhh! Ma tegelt isegi ei ütleks, et see konkreetselt halb on, lihtsalt ülimalt võõras on küll. Ma arvan, et ma pigistan vast pool tassi sisse seda ja siis on päevaports kirjas, edaspidi joon täna teed. Söögiks ostsin minilavashe, taimetoitlaste kastet, lehtsalatit, tomatit ja kurki, et teen ka miskit wrapi sarnast, veel on mul kapis borsisupi põhi, kus on hetkel ainut värske kapsas, sibul, peet, porgand sees. Et sellest annaks suppi teha ja siis on mul veel köögivilju praadimiseks. Algul mõtlesin küll, et teen midagi vägevamat, aga praegu pigem loodan, et kogemata midagi suhu ei pane, mis taimse alla ei kuulu. Nt šokolaadikommi. Overnight oatsi unustasin ka õhtul valmis panna, aga seda ma tahan kasvõi mõni muu päev proovida, sest mul on kuri kahtlus, et see on just see puder, mida isa meile tegi kui me väiksed olime ja ta hüüdis seda vilsterijalsteri pudruks (nagu seal onu Remuse juttudes :D). Me õega oleme arutanud hiljem, et hullult hea oli see ja ka isalt küsinud, et mismoodi ta tegi, aga ta ei mäleta :D.
  Ok, aitab lobisemisest. Toredat päeva sulle!

  1. Appi, mis seiklused mingi totaka kohvipiima/koore pärast 😀 Õnneks mul on lihtsam, mu päev ei pea algama kohviga (kuigi võib) ja kui ma sinna peale piima/koort ei saa, pole ka hullu.. kuigi eelistaks ikka, et oleks midagi, olen isegi jäätisega kohvi valgendanud hommikul 😀 Mulle mandlipiimaga kohv väga meeldib ja tegelikult sojajoogiga on ka väga-väga hea, ma olen sellega endale isegi lattet teinud, kuna see läheb suurepäraselt vahtu. Milline see taimne koor oli, mida sa kasutasid? 😀
   Mul oli ka veganpäeval mitu sellist momenti, kus jumala automaatselt midagi mitteveganit süüa tahtsin 😀 Nt võtsin külmkapist suitsuvorsti, et sealt amps võtta.. viimasel hetkel sain kinni.. 😀
   Aga overnight oats proovi jah ära 🙂 Ma olen nüüd viimased päevad enda pudru sisse veel maapähklivõid ka seganud, teeb veel paremaks! Aga otsin ikka uusi variantsioone, 2 päeva sama maitset süüa on ok, siis tahaks juba natuke midagi muud.. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga