Kassidele kalamarja?

Saate aru, ma olen oma kassid totaalselt ära hellitanud! Täiesti kohutav 😀
Näiteks neil on erinevad liivakastid, ma räägin nendega juttu ja laulan neile, annan neile nii palju tähelepanu kui neil vähegi vaja on (ehk siis kogu aeg!), nunnutan ja paitan neid, aga mis kõige hullem on – nad on kogu aeg söönud meil söönud toorest liha (2x päevas) ja krõbinad siis kogu aeg ees.
Ja teate mis on  tulemus? Nüüd mul ei olegi enam kasse, mul on hobused! See on ulme, kui jõulised käpad neil on. Ja nad kappavad ringi nagu hobused. Hea, et esimesel elame, muidu alumised naabrid vist sõimaks meid ülepäeviti.. 😀
Ja nüüd nad siis pirtsutavad toiduga. Nad söövad reaalselt 10x rohkem liha, kui mina. Ma ise võiks vabalt veganiks hakata nende kõrval. Küll nad saavad kana, veiseliha, täna tõin neile broileripugusid ja kujutate ette, ei sobinud 😀 muu lihaga nad ka viimasel ajal pirtsutavad, samas kogu aeg küsivad.. ja karjuvad. “määääooooouuouuououu”
Nii et ma mõtlesingi, et äkki neile ei kõlba enam see toit, tahavad äkki kalamarja või mingit peenemat asja saada. Siis tuleb peremeestel vist tatradieet..
 
IMG_3082.JPG
A ikka on armsad 🙂

2 comments
  1. Väga tervisest pakatavad näevad välja, karv läigib lausa! Kohe näha, et hea toidu peal 🙂
    Mul ema kass on ka selline, et trepist tuleb alla veel hullema müdinaga kui täismees 😀
    Ja siis nad räägivad, et kassid on vaiksed loomad 😀

    1. ilus jutt jah see 🙂 ei tegelt, päeval ongi vaiksed. öösiti digimuutuvad hobusteks 😃

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga