Jälle reisile..

Ma luban, et teen Itaalia kokkuvõtvad postitused ka ära, aga enne seda tahtsin oma veebipäevikusse ka talletada selle, kuhu ma hetkel sõitmas olen. Õigemini.. hetkel olen teel Võrust Tallinnasse, tipin siin telefonis seda postitust (jube tüütu) ja juba homme varavarahommikul läheb lend Belgiasse. 
Ma võtan seda tegelikult nagu puhkusereisi, aga samas on reisil ikka teine eesmärk ka. Nimelt juba vist maikuus sain oma kursusejuhendajalt kõne, et kas ma oleksin nõus meie kooli Belgias toimuval kutsevõistlusel esindama. No hallooo, loomulikult! Muidugi kui ma oleks siis teadnud, milliseks mölluks kohviku ja koogitoaga läheb, siis vist ei oleks küll nõustunud. Viimased nädalad ma olen põhimõtteliselt koolis elanud ja üritanud kuidagi nende kohustustega žongleerida 😀 Ja lihvinud oma võistlustööd nii perfektsuseni kui minu võimuses on (pärast võistlust võin rääkida juba mis täpsemalt ülesanne oli). 
Aga kõige selle juures on üks aga. Teisel päeval loositakse mulle kuskit teisest riigist suvaline paariline kes on ka enda tööd harjutanud. Ja tunni ajaga peame me oma võistlustöö kokku kompunnima, retsepti kogustega kirja panema ja kohtunikele esitama. Oh goooood.. ma olen ju nii socially awkward. Igaljuhul põnev saab olema ja ausalt, mul on ikka korralik närv sees. Asja ei tee kergemaks teadmine et kuigi Eestist läheb 2 kooli veel, siis kondiitrina olen ma siit üksi, ülejäänud lähevad teenindaja ja kokavõistlustele.. 
Nii et pliis, wish me luck, mul läheb seda vägaväga vaja! 🙂 
Õnneks võistlus ise kestab ainult 2h, ehk siis ma pean nädala jooksul läpselt 3h asjalik ja 2x ilus olema (algustseremoonia ja lõpugala). Ülejäänud aja kavatsen viimast võtta ja puhata, sest praegu veel nädalavahetus läks ikka täiega lappama.. Kell 2 öösel ma veel kûpsetasin ja juba 6st läks buss. Mitte, et ma kurdaks, mulle meeldib see, mida ma teen, kui ma ometi ei peaks samal ajal nii palju muid asju tegema. 
Assistenti oleks vaja. Kellelgi praktikakohta pole vaja 😀 ? 

2 comments
  1. Hoian sulle täiega pöidlaid! Jube põnev ikka! 🙂

    1. Jaaaa, nii põnev on 🙂 Just jõudsin Brüsselisse. Aitäh sulle!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga