Eurovisiooni esimene poolfinaal

Noonii.. ja kätte ongi jõudnud minu lemmiknädal – eurovisiooninädal!
Eile pärast pikka kojusõitu varusime poest kiiresti porgandit-kurki-maitsestamata jogurtit-krõpsu ja sibularõngaid ja valmis me vaatamiseks olimegi.
Minu tagasihoidlik arvamus lugudest:
1. Moldova (I want your love) – Noo naljakas oli see küll. See, et lugu rootslaste poolt kirjutatud oli, on rohkem kui ilmselge. Tuletas vägisi Eric Saade taidlemist meelde..
2. Armeenia (Face the shadow) – ei jäänud millegagi meelde, peale selle,et liikmed eri kontinentidelt tulevad.
3. Belgia – (Rhythm inside) Ei meeldinud, aga eks see kutt tüdrukute üks lemmikuid see aasta ole..
4. Holland (Walk along) – Lugu iseenesest on hea ja megacatchy, aga kes kurat sellele naisele sellise asja selga toppis? APPI, kui õudne 🙁
5. Soome (Aina mun pitään) – Noh.. iseenesest idee on ju hea, aga mis mind alati selle loo puhul häirinud on – esiteks see, et see nii lühike on. Teiseks vaimupuudega inimesed on väga tervitatavad eurovisioonil ja mul pole nende vastu midagi, kui mõni neist oleks lihtsalt mõne bändi liige seal. Aga selle bändi puhul tundub, et rõhutud ongi just sellele tähelepanu ja häälte püüdmisele.
6. Kreeka (One last breath) – Ei mäleta 🙂
7. Eesti (Goodbye to yesterday) – Fantast, pole midagi öelda. Tublid oleme ja ikka väga hea loo saatsime meid sellel aastal esindama!
8. Makedoonia (Autumn Leaves) – Mäletan seda, et see lugu mulle meeldis, aga lugu ennast ma praegu meenutada absoluutselt ei suuda 😀
9. Serbia (Beauty never lies) – Lugu meeldib, mõnusalt catchy aga see tädi on ikka NIIIII SUUR. Samas tore, et ta ise endaga rahul on 🙂
10. Ungari (Wars for nothing) – Mõte on tore, aga see hakkab ennast juba kordama. Selles mõttes, et seda teemat on eurokal juba päris palju leierdatud. Igal aastal ikka mõni selline leidub. Aga tibi laulis hästi ja muusikavideo on ilus!
11. Valgevene (Time) – Kena mullet kutil, muud pole öelda.
12. Venemaa (A million voices) – Üks minu lemmikuid sel aastal, kuigi seda on raske tunnistada. Niiii ilusa häälega naine, ei ole seda tavapärast tugevat vene aktsenti ja tõesti – ilus naine, ilus ja võimas hääl, kena kleit ja võimas show – täispakett.
13. Taani (The way you are) – Üks minu lemmikuid samamoodi, ei suuda siiani uskuda, et see edasi ei pääsenud.
14. Albaania (I’m alive) – See lugu vist meeldis mulle, aga ei mäleta 😀
15. Rumeenia (All over again/De la capat) – Jälle meeldis, aga ei mäleta lugu.
16. Gruusia (Warrior) – Meie pisikese pere lemmik esimesest poolfinaalist. Hea lugu, aga kõige rohkem võlus meid vist tüdruku välimus. Meenutas veidi Ruslanat, heas mõttes muidugi. Kõik oli paigas. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga