Teekond kuutõbisest krahvinnaks

Ma arvan, et ma alustasin blogimist tegelikult juba umbes 12-aastaselt. Esimene blogi oli mul blogspotis ja mul on ääretult kahju (tegelikult vist ikka ei ole ka), et seda enam alles ei ole. Ausaltöeldes oleks seda vist üsna hirmus lugeda, mida selline puberteediealine emopliks sinna kokku kirjutada võis. Samas mul oli vist õnneks see parooli all, vähemalt lõpupoole.

Mingi hetk oli mul veel teine blogi, mida pidasin Bulgaarias elamise-töötamise ajal. See oli paralleelselt kuutõbise blogiga ja sisaldas ikka täiesti mental sisu, õnneks kustutasin selle ka vist mingi hetk ära.

Kuutõbise blogi algus jääb selle arhiivi väitel 2012. aastasse ehk siis alustasin sellega umbes 17-aastaselt. 17-aastane Kristina oli oma eluga ikka hoopis teises kohas, kui 25-aastane Kristina :D. Ütleme nii, et gümnaasiumiaeg möödus päris raskelt. Märksõnadeks uus, põnev, iseseisev pealinnaelu, esimene suhe, depressioon ja enesevihkamine. Mul polnud absoluutselt õrna aimugi, mida ma elult tahan, kas ma üldse midagi tahan ja kes ma olen.

Nimi “kuutõbine” tuli sellest, et ega mul öösiti eriti magada kombeks ei olnud. Pigem olin hommikuni üleval ja magasin päeval ja ignoreerisin täielikult kohustust koolis käia. Suur pluss selle asja juures oli see, et öösiti tegelesin ma tavaliselt arvutiasjadega ja õppisin koodimist, ma olin täiega pro ja läksin peale gümnaasiumit isegi IT-d õppima. Ma ei tea, miks ma arvasin, et see mulle sobib, sest praegu ma ei saa isegi oma blogi normaalselt ümberkolimisega hakkama. See theme, mis mul enne oli, on nüüd hoopis teistsugune ja ühesõnaga.. võtab veidi aega, et see siin paika timmida selliseks, nagu ma ideaalis sooviks. Andke aega siis, eksju 🙂

Igaljuhul mul vedas täiega, et oma eluga hoopis Võrumaale sattusin ja nüüdseks tunnen, et jah, kuutõbise elu on lõplikult seljataha jäetud ja kuna teemad, millest ma nüüd kirjutan, on ka hoopis teised, siis hakkas see nimi mind häirima.

Majaostu ajal tegi keegi nalja, et ma olen nüüd nagu krahvinna seal talus, ilmselt inspireerituna sellest, et see minu nimele sai, ja kui algul oli see mulle veidi vastumeelne, siis nüüd teen isegi sellel teemal nalja ja tundub, et see nimi võtab igati hästi minu praeguse elukorralduse kokku.

Nii et.. saadame siis selle vana nime ära ja tervitame uut. Plaanisin küll selle lehekülje avalikustada siis, kui kõik täpselt ideaalne välja näeb, aga siis ei oleks ju seni kuhugi kirjutada olnud.

Kuna olen kuulnud ka tagasisidet, et oleks mugav blogi facebookis jälgida, et uute postitustega kergelt kursis olla, siis tegin ka lõpuks selle ära ja leheküljele saate vajutades SIIA ja vastav viide on ka siin kõrval paremal täitsa olemas :).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga