Täna tahan teisi kiita!

Vahel kohe on selline tunne, et tahaks natuke armastust jagada.

Minu armas sõbranna Helen hakkas hiljuti lõpuks ometi blogima (helenijutud.ee) ja see on täiega awesome. Ega see blogimine ei ole nii lihtne, et muudkui kirjutad ja postitad, sellega kaasneb ka igasugu väiksemaid ja suuremaid muresid. See moment, kui oled dilemma ees, kas ja kuidas oma blogi avalikuks teha ja muretsed, mida sõbrad-tuttavad arvavad. See moment, kui tahaks oma kujundusega midagi ette võtta, aga ei tea ise ka täpselt mida. Ja loomulikult see moment, kui tahaks kirjutada, aga blokk on ees.. Sellepärast ongi hea, kui on keegi, kes samastub ja teab neid tundeid.

Ülima kassiinimesena on mul lausa kohustus jagada Heleni postitust sellest, kuidas ta endale ootamatult kolmanda kassi ja parima sõbra leidis. Ma garanteerin, et pärast seda postitust on igalühel kassiisu ja heldimuspisarad silmis – loe SIIT ja veendu ise.

Teisena kiidan üht Võru uut kohvikut – Elustiilikohvik Elopärl. Kohe, kui kuulsin, et selline söögikoht Võrus avatakse, olin täiega õhinas, sest liiga tihti juba avastame, et mitte kuhugi ei ole enam sööma minna. Just siis, kui tahaks midagi kerget, värsket ja tervislikku. Ja midagi uut 🙂

Edasi lasen juba piltidel rääkida..

Processed with VSCO with f2 presetKauss kalaga Processed with VSCO with f2 presetBeyond Meat burger 

Igaljuhul palju edu ja pikka iga uuele kohvikule. Loodan siiralt, et kliente jagub <3.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga